خرید محصول

تابلو معرق گل
تابلو معرق گل
500,000 تومان

این تابلو معرق زیبا تماما کار دست میباشد و از قطعات چوب ها ی … به رنگ های مختلف ساخته شده است. مراحل انجام کار به این شکل است که تمام قطعات طرحی که انتخاب میشود به صورت پازل وار بر روی چوب بریده میشود و در مرحله بعد این قطعات دقیقا بر اساس طرح […]

دسته بندی :
اشتراک گزاری :

این تابلو معرق زیبا تماما کار دست میباشد و از قطعات چوب ها ی … به رنگ های مختلف ساخته شده است.

مراحل انجام کار به این شکل است که تمام قطعات طرحی که انتخاب میشود به صورت پازل وار بر روی چوب بریده میشود و در مرحله بعد این قطعات دقیقا بر اساس طرح اولیه خود در کنار هم قرار داده میشوند و هر کدام از قطعات بعد از اینکه در جایگاه اصلی خود قرار بگیرد به وسیله چسب در جای خود روی تخته ای فیکس میشوند در نهایت بعد از اتمام کار مرحله رنگ فرا میرسد. در این مرحله رنگ کار با توجه به طرح موجود از دو روش رنگ کاری برجسته و یا هم سطح استفاده میکند. طرح تابلوی فعلی از نوع هم سطح انتخاب شده است و شما برجستگی ای روی تابلو مشاهده نمیکنید در اصل چوب ها غرق در رنگ میشوند و بعد از یک مرحله سنباده کشیدن پدیدار میشوند و در نهایت روی تمامی طرحی با لایه ای شفاف پوشانده میشود که تقریبا همانند شیشه برای این قاب عمل میکند.

در طرح تابلو های معرق دست شما برای سفارش هر طرحی باز است و کافی است از میان طرح های پیشنهادی ما یا طرح های مورد پسند خودتان سفارش مورد نظرتان را ثبت کنید تا ما طرحتان را برای شما تبدیل به یک اثر هنری کنیم.

 

نظرات شما