خرید محصول

ساعت دیواری اعداد
ساعت دیواری اعداد
150,000 تومان

این ساعت دیواری زیبا به اعداد 30 سانت در 30 سانت ساخته شده است که در نوع خود از طرحی ساده و در عین حال جذاب برخوردار است. اگر شما هم در دسته افرادی قرار دارید که صدای ساعت دیواری در هنگام خواب مانع به خواب رفتن شما میگردد، خیالتان از این بابت راحت! تمام […]

اشتراک گزاری :

این ساعت دیواری زیبا به اعداد 30 سانت در 30 سانت ساخته شده است که در نوع خود از طرحی ساده و در عین حال جذاب برخوردار است.
اگر شما هم در دسته افرادی قرار دارید که صدای ساعت دیواری در هنگام خواب مانع به خواب رفتن شما میگردد، خیالتان از این بابت راحت! تمام موتور های ساعت های این مجموعه به گونه ای انتخاب میشوند تا شما از این بابت هیچ نگرانی ای نداشته باشید. موتور ساعت ها تماما بی صدا هستند.
جنس چوب ساعتی که در تصویر ملاحظه میکنید از چوب روس میباشد که همین امر سبب میشود تا وزن ساعت بسیار کم گردد و ساعت بسیار سبکی باشد. البته در عین حال این امکان برای شما موجود است تا ساعت مورد نظر خود را با جنس چوب های متفاوت سفارش دهید.
این ساعت همانطور که مشاهده مینمایید در تصاویر به رنگ تیره (شاپان) رنگ آمیزی شده است.از محاسن این نوع از رنگ آمیزی این است که رگه های طبیعی چوب بسیار قدرتمند تر از حالت عادی به نمایش در می آیند. ولی ما نیز به این امر واقفیم که افرادی هستند که رنگ طبیعی و خالص خود چوب را به رنگ اجرا شده در تصویر ترجیح میدهند در راستای تامین سلیقه شما عزیزان این امکان ایجاد شده تا در صورت تمایل شما مشتریان گرامی ساعت، به رنگ طبیعی چوب و اصطلاحا خود رنگ اجرا و تحویل شما عزیزان گردد.

نظرات شما